oct 2021
l
m
m
j
v
s
d
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Noticias
Día de partido
cierre_calendario

Horario de oficinas

Temporada 2021/2022

Horarios de atención al público: 

Julio y agosto cerrado.

A partir del 1 de Sepiembre:

De Lunes a Jueves:

Mañanas: 11:30 a 13:30

Tardes: 18:30 a 20:30

Viernes, Sábados, Domingos

y Festivos de todo el año:

Cerrado

Visitas a la web (desde 1/5/2010):

Hoy Semana Mes Total
1761 17984 87049 11242667
30 visitantes conectados

Consultar horarios

Consultar clasificación

Consultar resultados

Información y contacto

 

Teléfonos:
945 134 007   -   688 634 923

 

Fax:
945 234 492

 

Email:
info@favafutsal.com

 

Dirección:

 

Sede Federaciones Alavesas

Edificio Hacienda Foral Alava

Kirol Etxea . Casa del Deporte

Cercas Bajas  nº 5  C.P 01001

 

Asociacion Vasca de Futsal

Oficina n°39-1

 

Asociacion Vasca de Mikro

Oficina n°38-1

 

Asociacion Vasca de Futnet 

Oficina n°38-2

 

Vitoria-Gasteiz    -      Euskadi

 

Direccion:

 

Sede Federaciones Vascas

Campo de Fútbol Mendizorroza 

Amadeo Salazar s/n C.P 01007

 

Asociacion Vasca de Futsal

Planta Baja, Oficina n°8

 

European Futsal Association 

Planta 1, Oficina n°3A

 

Vitoria-Gasteiz    -       Euskadi


Formulario de inscripción


Contacta con nosotros

Acceso clubes
Comercio amigo
PATROCINADOR OFICIAL:
FUNDACIÓN VITAL FUNDAZIOA
PATROCINADORES INSTITUCIONALES:
BASQUE COUNTRY BLANCO
DIPUTACION DE ALAVA
EUSKO JAURLARITZA
AYUNTAMIENTO DE VITORIA-GASTEIZ
COLABORADOR OFICIAL :
MCDONALD´S VITORIA-GASTEIZ - McDonald´s Armentia. Calle Alto de Armentia, 3  McDonald´s Gamarra. Calle Portal de Gamarra, 38  McDonald´s Gorbeia. Parque Comercial Gorbeia, S/N
COLABORADOR TÉCNICO OFICIAL:
BARRI
ORGANIZADORES:
ASOCIACION VASCA DE FUTSAL
FEDERACION EUROPEA:
Asociación Europea de Futsal EFA
MUNDIAL DE CLUBES EFA INTERCONTINENTAL FUTSAL CUP:
EFA WORLD INTERCONTINENTAL FUTSAL CUP
MIEMBROS CONVENIDOS:
FUNDACIÓN 5+11
DEPORTIVO ALAVES
BASKONIA
Ikaztegieta B eta Bidania-Goiatz, txapeldun
Ikaztegieta B eta Bidania-Goiatz, txapeldun
Lunes, 20 de Abril de 2015

Mikrofutsaleko azkeneko jardunaldia jokatu zen Araman, eta Ikaztegieta B, mutiletan, eta Bidania-Goiatz, nesketan izan dira txapeldun.

Amaierako saioa oso orekatua izan zen, eta penaltiek ere zer esan handia izan zuten.

Nesketan, esaterako, partida guztiak hutsean amaitu ziren. Bidaniak irabazi zuen gero.

Mutiletan, Txalburuk A izan zen azkeneko jardunaldiko talderik onena.


LEHEN FASEA:

MUTILAK:

A MULTZOA:
Betelu B 2 Bidania-Goiatz A 3
Txalburuk A 2 Ikaztegieta A 1
Txalburuk A 1 Betelu B 0
Bidania-Goiatz A 1 Ikaztegieta A 2
Txalburuk A 2 Bidania-Goiatz A 0
Betelu B 1 Ikaztegieta A 1

SAILKAPENA:
1- Txalburuk A 9p
2- Ikaztegieta A 4p
3- Bidania-Goiatz A- 3p
4- Betelu B- p1

B MULTZOA:
Ikaztegieta B 2 Ikaztegieta-Lizartza 0
Ikaztegieta B 0 Ikaztegieta-Baliarrain 1
Ikaztegieta-Lizartza 2 Ikaztegieta-Baliarrain 0

SAILKAPENA:
1- Ikaztegieta B- 3p
2- Ikaztegieta-Lizartza- 3p
3- Ikaztegieta-Baliarrain-3p

C MULTZOA:
Betelu C 0 Txalburuk B 1
Txalburuk B 2 Bidania-Goiatz B 1
Betelu C 1 Bidania-Goiatz B 1

SAILKAPENA:
1-Txalburuk B 6p
2- Bidania-Goiatz p1
3- Betelu C p1



BIGARREN FASEA:

1-3 POSTUAK:
Ikaztegieta B 0 Txalburuk A 1
Ikaztegtieta B 2 Txalburuk B 0
Txalburuk A 2 Txalburuk B 0

SAILKAPENA:
1- Txalburuk A 6p
2-Ikaztegieta B 3p
3-Txalburuk B 0p

4-6 POSTUAK:
Ikaztegieta A 2 Ikaztegieta-Lizartza 1
Ikaztegieta A 2 Bidania-Goiatz B 1
Ikaztegieta-Lizartza 2 Bidania-Goiatz B 3

SAILKAPENA:
1- Ikaztegieta A 6p
2- Bidania-Goiatz B 3p
3-Ikaztegieta-Lizartza 0p

7-10 POSTUAK:
Betelu B 2 Ikaztegtieta-Baliarrain 0
Bidania-Goiatz A 5 Betelu C 0
Betelu C 0 Betelu B 0
Ikaztegieta-Baliarrain 2 Bidania-Goiatz 3
Betelu C 0 Ikaztegieta-Baliarrain 2
Bidania-Goiatz A 1 Betelu B 1

SAILKAPENA:
1- Bidania-Goiatz 7p
2- Betelu B 5p
3- Ikaztegieta-Baliarrain 3p
4- Betelu C p1



NESKAK:
Bidania-Goiatz 0 Ikaztegieta-Altzo 0
Bidania-Goiatz 0 Betelu 0
Betelu 0 Ikaztegieta-Altzo 0

SAILKAPENA:
1- Bidania-Goiatz 2p
2- Betelu 2p
3-Ikaztegieta-Altzo 2p


EGUNEKO MUTILEN SAILKAPENA:
1- Txalburuk A 14p
2- Ikaztegieta B 13p
3- Txalburuk B 12p
4- Ikaztegieta A 11p
5- Bidania-Goiatz B 10p
6- Ikaztegieta-Lizartza 9p
7- Bidania-Goiatz A 8p
8- Betelu B 7p
9- Ikaztegieta-Baliarrain 6p
10- Betelu C p1

SAILKAPEN OROKORRA:
1- Ikaztegieta B 38p
2- Bidania-Goiatz B 34p
3- Bidania-Goiatz A 29p
4- Txalburuk A 28p
5- Betelu B 28p
6- Ikaztegieta A 25p
7- Ikaztegieta-Lizartza 24p
8- Txalburuk B 19p
9- Betelu C 18p
10- Ikaztegieta-Baliarrain 15p
11- Orexa 14p
12- Betelu A 13p
13- Baliarrain 5p

NESKEN EGUNEKO SAILKAPENA:
1- Bidania-Goiatz 4p
2- Betelu 3p
3 Ikaztegieta-Altzo 2p

SAILKAPEN NAGUSIA:
1- Bidania-Goiatz 12p
2- Betelu 9p
3- Ikaztegieta-Altzo 6p

 

FVFS